head
O mnie

       Nazywam się Marek Koszorek. Urodziłem się i wychowałem w Rzeszowie. Od kiedy pamiętam lubiłem otwarte przestrzenie i przygody. Zawsze chciałem zobaczyć, co jest za horyzontem. Wielki wpływ na moje życie miała przygoda z drużyną harcerska, która zaczęła się w Liceum. Tam spróbowałem swoich sił we wspinaczce, żeglarstwie, survivalu a także stawiałem pierwsze kroki w fotografii. Po ukończeniu szkoły średniej wybrałem Uniwersytet Rzeszowski. Moją specjalizacją było Zarządzanie i Organizacja w Turystyce. Pozwoliło mi to poznać i zwiedzić Polskę, a także wiele innych ciekawych zakątków świata. Na studiach moja chęć poznawania rozszerzyła swoje granice. Spróbowałem nurkowania i połknąłem haczyk. Po studiach przeprowadziłem się do Irlandii Północnej, gdzie bez przeszkód mogłem kontynuować to, co najbardziej lubię robić.

       Powody, dla których podróżuję i fotografuje są różne… to chęć zdobywania szczytów, możliwość nurkowania w unikalnych miejscach, żeglowania, lub po prostu coś, co zawsze chciałem zobaczyć. A fotografia to doskonałe narzędzie poznawcze i informacyjne. Na moich zdjęciach chcę pokazać to wszystko, co sam widziałem. Dzięki temu mogę się tym z Wami podzielić.
       Moje publikacje pojawiły się w lokalnych północno-irlandzkich magazynach, a zdjęcia na wielu stronach internetowych, jak również w projektach akademickich i folderach turystycznych. A ja kontynuuje swój eksperyment z fotografią podwodną i panoramiczną. Aktualnie dzielę swój czas pomiędzy uczeniem nurkowania w Grecji, a organizowaniem wypraw i wyjazdów.więcej...

Designed by:
Designed by oole!
© 2006 Marek Koszorek